.

 

.

Ücretsiz YouTube Abonelerinin Faydaları Nelerdir?

 

Birinin alabileceği en iyi şeyin Bedava olduğunu biliyor musun? Çoğu insan ücretsiz öğeler ister ve özellikle konu sosyal medya olduğunda, elde edilebilecek en iyi şey ücretsiz YouTube aboneleridir.

 

(1) Daha Büyük Takipçilik

 

YouTube’da çok sayıda aboneye sahip olmak herkesin hayalidir. Bu ücretsiz YouTube abonelerini elde etmek için çok dua ediyoruz ve çok çalışıyoruz, ancak içeriklerinizi izlemek için insanları toplamak çok zaman alıyor. Bu nedenle YouTube’da ücretsiz abone almak en iyi seçenektir.

.

 

(2) Hızla Fark Edin

Çok sayıda takipçiye sahip YouTube Hesapları, çok sayıda takipçiye sahip olma eğilimindedir. Bu, videoları diğer hedef kitlelere tanıtmaya yardımcı olur ve böylece doğal ve güvenli bir şekilde takipçiliğinizi artırır. İçeriklerinizi üretirken platformdaki herkes görecek ve izleyecektir.

(3) Ünlü Olun ve Viral Olun

Çok sayıda ücretsiz YouTube abonesine sahip olmak, hesap sahiplerinin hızla popülerlik kazanmasına ve içeriklerinin mümkün olan en kısa sürede viral hale gelmesine yardımcı olur.

.

(4) Marka Bilinirliği

YouTube’daki aboneler, markanızın ne kadar meşru olduğunu gösteren oylardır. Oldukça fazla sayıda ücretsiz YouTube abonesine sahip olmak, markanızın iyi olduğunu ve bu nedenle gereken özenin gösterilmesi gerektiğini söyler. Bu, işletme sahiplerinin daha fazla para getiren daha fazla satış yapmasına yardımcı olma eğilimindedir.

.

(5) Daha Yüksek ve Daha Hızlı Sıralamalar Alın.

Çok sayıda abonesi olan herhangi bir zaman hesabı, daha fazla görüntülemeye sahip olma eğilimindedir, çünkü yayınlanan içeriği izlemek için orada olan izleyiciler vardır. İzleyici kesinlikle içeriğe tepki verecektir. Bazıları, içeriğinizin iyi olduğunu ve bu nedenle daha fazla sayıda kişiye tanıtılması gerektiğini YouTube algoritmasına işaret eden içerik hakkında paylaşımda bulunmayı ve yorum yapmayı sevecektir. Bu, sıralamayı daha hızlı almanıza yardımcı olur.

.

 

 

 

(6) Daha fazla para kazanın

YouTube’daki aboneler, satışlarınızı artırmanıza yardımcı olabilir. Bunun nedeni, birçoğunuz olduğunda, bağlı kuruluş ürününüzü daha yüksek kitlelere tanıtmanız ve ardından onlardan biraz daha para kazanmanızdır. Bu, günün sonunda gelirinizi artırır.

 

Ücretsiz YouTube Aboneleri Nasıl Alınır (Gerçek Yol)

 

Hesabınızın daha hızlı ve istikrarlı bir şekilde büyümesi için kısa sürede abone kazanmanıza yardımcı olabilecek birkaç ipucu olduğunu biliyor musunuz?

(1) İzleyicilerinizden abone olmalarını isteyin.

Kaliteli içerik, özellikle abone olmalarını istediğinizde ve videolarınızın sonundaki zil bildirimine bastığınızda her zaman abone getirir. İnsanlar abone olmaları gerektiğini unutmaya eğilimlidir, bu nedenle markanızı oluşturmanıza yardımcı olabilecek değerli hayranlarınızı kaybetmemek için onlara her zaman hatırlatmanız gerekir.

.

(2) Bir sonraki video için planınızı söyleyin.

Bu, izleyicinin ne bekleyeceğini bilmesine yardımcı olur ve trendi beğenirse hayran kitlenizi oluşturmak için kolayca ve hızlı bir şekilde abone olabilir.

(3) Her zaman doğrulanmış hesapları kullanın.

Bu şekilde, hedef kitleniz ve izleyicileriniz markanızın ne kadar ciddi olduğunu anlayacak ve takip etmek ve desteklemek için abone olacaktır. Doğrulanmış hesaplar, kitlenizi meşgul etmek ve eğlendirmek için yüklenebilecek daha uzun videolar için de iyidir.

.

(4) Bir topluluk oluşturun ve onlarla etkileşime geçin.

İnsanlar kanalınıza abone olduktan sonra, takip etmeye devam edebilmeleri için etkileşimde olmaları gerekir. Bu, potansiyel kitleyi kaybetmenizi önler ve böylece daha büyük bir takipçi kitlesi oluşturmanıza yardımcı olur.

 

YouTube Abonelerinizi Nasıl İkiye Katlarsınız?

 

Aşağıda listelenen adımlar, YouTube Abonelerinizi ikiye katlamak ve artırmak için izlemeniz gereken doğru ve kolay adımlardır.

(1) Kanalınızı özelleştirin

İzleyicilere markanızın neyle ilgili olduğunu anlatmak için hesabınızı güzelleştirmek için güzel kanal resimleri ve banner’lar kullanın. Bu, içeriğinizle de ilgilenen potansiyel müşteriler kazanmanıza yardımcı olacaktır.

.

 

 

(2) Post Kaliteli İçerikler

Herkes kaliteyi sever. Kitlesel bir takipçi kitlesi edinmenin en iyi yolu, abonelerinizi korumaya yardımcı olacak ve bu tür insanları kanalınıza abone olmaya teşvik edecek kaliteli içerikler üretip göndermektir.

(3) Popüler anahtar kelimeler kullanın

Popüler anahtar kelimeler, çoğu kişinin aradığı anahtar kelimelerdir. Dolayısıyla bu aramalara göre içerik üretirseniz, içeriğiniz büyük ihtimalle fark edilir, izlenir ve sonunda abone kazanır.

.

(4) Tutarlılık Anahtardır

Her zaman belirli bir zamanda yayınlayın ve sık sık olun. İzleyiciler, düzenli olarak üretim yapan hesapları severler ve bu, düzenli paylaşım yapmayan ortalama hesaplardan daha hızlı büyümelerine yardımcı olur.

.

 

 

 

Deneyiminiz Hakkında Yorum Yapın

5.0
Rated 5.0 out of 5
5.0 out of 5 stars (based on 1,052 reviews)
Excellent99%
Very good1%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

Highly recommended

Rated 5.0 out of 5
June 30, 2023

Their services are just awesome.

Bushra

Amazing

Rated 5.0 out of 5
June 16, 2023

I had a wonderful experience from this company. I will surely order again

สอาด

Awesome

Rated 5.0 out of 5
June 3, 2023

I had an amazing experience

Doreen

Perfect

Rated 5.0 out of 5
June 3, 2023

I highly recommend this company

Yusif

Nice Job

Rated 5.0 out of 5
June 3, 2023

Great experience

Denis