100 ABONE

$
3

Kalite Hesapları
Doğal Teslimat

Gerçek Aboneler

24 Saat İçinde Başlıyor

% 100 Garantili

Güvenli ödeme

1000 ABONE

$
25

Kalite Hesapları
Doğal Teslimat

Gerçek Aboneler

24 Saat İçinde Başlıyor

% 100 Garantili

Güvenli ödeme

200 ABONE

$
5

Kalite Hesapları
Doğal Teslimat

Gerçek Aboneler

24 Saat İçinde Başlıyor

% 100 Garantili

Güvenli ödeme

2000 ABONE

$
50

Kalite Hesapları
Doğal Teslimat

Gerçek Aboneler

24 Saat İçinde Başlıyor

% 100 Garantili

Güvenli ödeme

500 ABONE

$
13

Kalite Hesapları
Doğal Teslimat

Gerçek Aboneler

24 Saat İçinde Başlıyor

% 100 Garantili

Güvenli ödeme

5000 ABONE

$
125

Kalite Hesapları
Doğal Teslimat

Gerçek Aboneler

24 Saat İçinde Başlıyor

% 100 Garantili

Güvenli ödeme

 

 

 

.

YouTube Aboneleri Satın Almaya Giriş

YouTube abonelerinin ayrıntılarına girmeden önce, YouTube’un her gün milyarlarca kişinin eriştiği bir sosyal medya platformu olduğunu öğrenelim. YouTube, kullanıcıların ve ziyaretçilerin dünyanın her yerinden içerik oluşturucuların harika videolarıyla eğlenmelerini sağlıyor. Büyük işletme markaları, markalarını YouTube’da tanıtmanın ne kadar faydalı olduğunun farkına vardılar.

.

 

 

Bir YouTube abonesi ne anlama geliyor?

YouTube abonesi, yeni bir içerik yayınladığınız zaman sürekli olarak bilgilendirilebilmesi için kanalınızı ve yüklemelerinizi izlemeyi gönüllü olarak seçen kişidir.

YouTube Aboneleri Satın Almalısınız? Artılar ve eksiler

İnsanlar genellikle çok sayıda takipçiye sahip içerik oluşturucuları popüler ve güvenilir olarak sınıflandırır. Bunun nedeni, pek çok insanın, içerik oluşturucunun içeriğiyle günlük olarak etkileşimde bulunan çok sayıda izleyici içeren sayfalara ve kanallara güvenmesidir. Bu nedenle, içerik oluşturucular, sayfaları veya kanalları için güven oluşturmak üzere büyük bir kitle kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar.

Ayrıca, çok sayıda abonesi olan sayfalar veya kanallar en çok görüntülemeyi alır. Bir kanalın sahip olduğu abone sayısı, kanala yüklenen her videonun izlenme sayısını doğrudan etkiler. Az sayıda abonesi olan sayfalar veya kanallar, çok sayıda abonesi olanlar gibi çok büyük görüntülemeler almaz. Bu nedenle, yüklendiklerinde videolarınızla etkileşime girecek çok sayıda abone edinmek önemlidir.

.

 

 

 

Ayrıca, bir video paylaşım platformu olarak YouTube, YouTube iş ortağı programına katılmaya ilişkin politikasını güncelledi. 1000 abonelik önemli bir gereksinimdir. Yeni içerik oluşturucular, bu gereksinimi karşılamanın çok zor olduğunu benimle paylaşacaklar. İçerik oluşturucuları, YouTube iş ortağı programına girmekte zorlanmamanız için sektördeki en iyi servis sağlayıcılardan YouTube Aboneleri satın alır.

 

Yüksek Kaliteli YouTube Abonelerini Ucuza Satın Alın

 

Yükledikleri videolarda büyük izlemeler almak isteyen içerik oluşturucular, her zaman güvenilir sağlayıcılardan aboneler satın alacaklardır. Ucuz ve doğal olmayan görünümler satın almak için para yatıranlar, sonunda videolarının sıralamasını çok düşük alır. İnsanların dikkat etmesi gereken bir şey, elde edilen abonelerin kalitesinin YouTube algoritmasının kanalınıza davrandığı şekilde çok fazla oynamasıdır.
Bu nedenle, doğal teslimat akışı elde etmek için YouTube abonelerini dünyanın en güvenilir hizmet sağlayıcılarından ucuza satın almanızı tavsiye edeceğim.

.

YouTube Abone Kazanmak Ne Kadar Önemli?

 

Bir video paylaşım platformu olarak YouTube, günlük olarak milyonlarca video yüklemesi alıyor. Platform, izleyicilerin yüklenen videolarla etkileşime girebileceği şekilde oluşturuldu. İzleyiciler videonun ne kadar ilginç olduğuna bağlı olarak beğenebilir, beğenmeyebilir, paylaşabilir, yorum yapabilir vb. Bu aynı zamanda, çok sayıda aboneniz varsa, videolarınıza hemen tepki verecek insanlar olacağı anlamına gelir.
YouTube’un algoritması, yeni videoyu tanıtmak veya tanıtmamak için izleyicilerin tepkilerine dayanacak şekilde oluşturulmuştur.

Bu nedenle, algoritmaya videonuzu daha fazla insana tanıtma dürtüsü vermek için videolarınıza hemen tepki veren YouTube abonelerinin elde edilmesi çok faydalıdır.

.

Ayrıca, kanalınızı organik olarak hızlı bir şekilde büyütebilirsiniz. YouTube’un algoritması ve kullanıcıları, içeriklerinizin ilginç olduğunu anlar ve daha fazla videonuzu izleme eğilimindedir. Ne kadar çok organik görünüm elde ederseniz, aboneleriniz o kadar yüksek olur. Ek olarak, sosyal Varlığınızı geliştirebilirsiniz.

İzleyiciler, çok az takipçiye sahip kanallara kıyasla büyük takipçilere sahip kanallara güveniyor. Çok sayıda abonesi olan kanallardaki videolar, daha az abonesi olan kanallardan gelenlere kıyasla hemen izlenecektir. Bu nedenle, platformdaki sosyal varlığınızı geliştirir.

.

YouTube Abonelerini Artırmak Kanalımı Yok Ediyor mu?

YouTube’da yeni bir içerik oluşturucuysanız ve amacınız YouTube’un iş ortağı programına girme şartına ulaşmaksa, böylece biraz para kazanmaya başlayabilirsiniz, ancak bunu yapıp yapmayacağınızı merak ediyorsanız, o zaman Doğru yer.

Yeni başlayanlar olarak izleyicilere ulaşmanın kolay olmadığının bilincindeyiz. Öyleyse neden videolarınızı izlemeye hazır olan YouTube abonelerini artırmak için birkaç dolar harcamıyorsunuz?

Unutmamanız gereken bir nokta, dünyanın en güvenilir şirketinden kaliteli aboneler satın aldığınızda, YouTube hesabınızın asla yok edilmeyeceğidir.
Kanalları ve videoları tanıtan her zaman en iyi hizmeti veriyoruz.

.

Gerçek YouTube Abonelerini Ucuza Satın Alabilir miyim?

Evet, Adından da anlaşılacağı gibi Best Point Online, müşterilerimize yalnızca gerçek ve kaliteli YouTube Aboneleri sağlar.
Dünyanın en güvenilir şirketinden gerçek YouTube aboneleri satın alın.

 

YouTube’da daha fazla abone satın almak yasal mı?

YouTube asla kaliteli ve gerçek abone satın almaya karşı değildir. Yalnızca robot kullanan şirketlerden ucuz aboneler satın alan kanallara karşıdırlar.
En iyi nokta, kanalınızda gerekli sayıda aboneye sahip olduğumuzdan emin olmak için promosyonlar yapmaktır. Kanalınızı hızlı bir şekilde büyütmek için YouTube’da daha fazla aboneye sahip olmak daha iyidir.

.

Düşük Maliyetle Kaliteli YouTube Aboneleri Satın Alın

YouTube’da içerik oluşturan kişiler her zaman kanallarını hızla büyütmeyi düşünür. Ne zaman bu tür düşünceler akla gelirse, tek çözüm YouTube aboneleri satın almak ve hızlı büyümektir. Abone satın almak için bu kadar çok para harcadıktan sonra, bu sahte aboneleri üretmek için robot kullanan şirketlerden aboneler satın aldıkları için istenen sonuçlar görülmüyor. Bu aboneler gerçek kaynaklardan gelmediği için çoğu kez hesapları riske atılıyor.

Bir içerik yaratıcısıysanız ve abone satın almak için biraz para yatırmak istiyorsanız, bunu dünyanın en güvenilir web sitesinden satın almanızı tavsiye ederim. Best Point, yalnızca gerçek kullanıcıları abone olarak kullanır ve YouTube algoritmasının kanalınıza iyi davranmasını sağlar. Gerçek aboneler satın almak, kanalınızın daha hızlı büyümesine yardımcı olur çünkü aboneler yüklendikten sonra içeriklerinize her zaman tepki verir.

.

Gerçek ve Aktif YouTube aboneleri nasıl satın alınır?

YouTube, dünyada en çok ziyaret edilen ikinci web sitesidir, bu nedenle milyonlarca insanın bu harika platformdan bilgi kaynaklarını aradığı açıktır.

Son derece rekabetçi içerik oluşturuculardan oluşan bir havuzda doğal ve gerçek aboneler kazanmak ne kadar kolay?
Çoğu abonesi olan kanalların daha fazla görüntüleme, yorum, beğeni ve paylaşım aldığı açıktır.
Platformdaki rekabet nedeniyle insanlar, kanallarını hızlı büyütmek için abone satın almaya başvuruyor.

Dolayısıyla, satın almak için gerçek ve aktif aboneler arıyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok. Best Point’te satılık YouTube aboneleri ve adından da anlaşılacağı gibi, müşterilerimizi memnun etmek için her zaman kaliteli hizmet sunuyoruz.

.

YouTube Aboneleri Kazanmanın En Hızlı Yolu

YouTube’daki yeni kullanıcılar veya içerik oluşturucular, platformdaki rekabet nedeniyle abone edinmeyi zor buluyor. Bu onların kafalarının karışmasına ve bazen içerik oluşturmayı bırakmalarına neden olur.

Bu insanlardan biriyseniz, artık endişelenmeyin. Sadece dünyanın en güvenilir web sitesinden abone satın almanız gerekiyor ve gitmekte fayda var. Para kazanma başvurusunda bulunmak için 1000 abone arayarak zamanınızı boşa harcamayın.
Sadece birkaç dolar harcayın ve kanalınızı bir sonraki seviyeye taşıyacak kaliteli aboneler edinin.

YouTube sahte aboneleri kaldırır mı?
YouTube abonelerine ulaşmak zor ve bu nedenle pek çok insan, hizmetlerini sunmak için robot ve sahte hesaplar kullanan şirketlerden ucuz aboneler almaya karar verdi.

.

YouTube, elbette robot kullanan şirketlerin sunduğu sahte aboneleri kaldırıyor. Abonelerinizin YouTube’un gelişmiş algoritması tarafından kaldırılmasını istemiyorsanız Best Point’ten YouTube aboneleri satın alın. Gerçek ve kaliteli aboneler sunuyoruz, bu nedenle sektörde dünyanın en güvenilir şirketiyiz.

YouTube Aboneleri Doğal Bir Şekilde Nasıl Kazanılır?

Doğal olarak abone kazanmanın iki yolu vardır.

(1) İzleyicilere abone olmaları için hitap edecek kaliteli ve ilgi çekici içerik oluşturmak.

Oldukça fazla sayıda içerik oluşturucu, büyük markaların platformda kendilerine verdiği rekabet nedeniyle bu yöntemle abone edinmeyi zor buluyor.

.

(2) Best Point’ten kaliteli aboneler satın almak.

Best Point, abonelerinizi teslim etmek için güvenli olan gerçek insan hesaplarını kullanır. Bu son derece gelişmiş sistem nedeniyle, bu şirketin aboneleri doğal olarak üretilir ve tüm YouTube hesapları için güvenlidir.

Yasal YouTube abonelerini nereden satın alabilirim?
Abone satın almak için en iyi yeri arayan YouTube içerik oluşturucuları, aramalarının bir noktasında oradaki şirketlerin sayısı nedeniyle kafaları karışıyor.

.

 

 

 

Böyle insanlardan biriyseniz Best Point Online sizin için doğru yerdir.

Gelişmiş sistemlerimiz, hesabınızı güvende tutmak için abonelerin doğal bir şekilde teslim edilmesini sağlar.

Daha gerçek YouTube aboneleri edinmek için Üç (3) Önemli İpucu.
Ücretsiz olarak daha fazla YouTube abonesi kazanmanız için size üç önemli ipucu vermek için buradayım.
(1) Her zaman izleyicilerinizden kanalınıza abone olmalarını isteyin.
İzleyicilerin yaklaşık% 70’i YouTube videoları izliyor ve bir sonraki yayın için abone olmaları gerektiğini unutuyor. Bu nedenle, videolarınızın sonunda izleyicilerinize abone olmalarını söylemeniz ve yeni bir video yayınladığınız zaman bildirim alabilmeleri için bildirim ziline basmanız çok önemlidir.

.

(2) Diğer videolarınızı heyecanlandırmak için bitiş ekranlarını kullanın.
YouTube, başka videoların başka bir videoda tanıtılmasını mümkün kıldı. Sadece bu fırsatı kullanın ve izleyicilere, izleyebilecekleri başka harika ve harika videolarınız olduğunu söyleyin. Bu yöntemi kullanarak, popüler videolarınızın çoğu pozlanır ve daha fazla izlenir.

(3) Sayfanızın Çekici Görünmesine İzin Verin
Kanalda oluşturduğunuz içerik türüyle ilgili kanal afişi tasarlamak için elinizden geleni yapın. Görüntüleyenlerinizin bu sayfalara göz atabilmesi için sayfanızdaki diğer sosyal medya sayfalarını bağlamayı unutmayın.

.

Ayrıca videolarınız için her zaman özel küçük resimler kullanın. Bunun nedeni, özel küçük resimlerin iyi hazırlanmış olması ve izleyicilerinizin gözüne hoş görünmesidir. Bu, bir bütün olarak görüntüleme sayınızı etkileyen tıklama oranınızı artırır.

Aboneleriniz İçin Nasıl Ödeme Yapılır?

YouTube aboneleriniz için ödeme yapmak, yapılacak en kolay şeylerden biridir. Best Point Online, tüm önemli ve geçerli kredi veya banka kartlarını kabul eder.
Ayrıca kripto para birimini de kabul ediyoruz. Size en uygun ödeme yöntemini seçmeniz yeterlidir.

Siparişimin işlenmesi için parolama ihtiyacınız var mı?
HAYIR. Şifrenize ihtiyacımız yok.
İhtiyacımız olan tek şey kanal URL’nizdir.
Hesabınız için riskli olabileceğinden şifrenizi isteyen şirketlere dikkat edin.

.

YouTube, Çevrimiçi Markaların Karşılaşması için neden iyidir?
İnternet ve çevrimiçi işletmelerin günün sıralaması olduğu 21. yüzyılda, YouTube reklam açısından yararlıdır.
Dünyanın her yerindeki şirketler, insanların markalarını ve tam olarak ne yaptıklarını bilmelerini sağlamak istiyor.

Tüm dünyayı kapsayacak medyanın olmadığı günler geride kaldı. İnternetin ortaya çıkması için Allah’a şükürler olsun.
Hem büyük hem de küçük şirketler, ürünlerini ve hizmetlerini ortaya çıkarabilir ve tüm dünyanın işlerini veya markalarını bilmesi için bunları YouTube gibi çevrimiçi platformlarda sergileyebilir.

.

Bir YouTube influencer’ı olabilir mi?

YouTube’daki her içerik oluşturucunun, platformun kendisine nasıl davrandığına dair özel bir hikayesi vardır.
Etkileyici olmak için en çok sevdiğiniz bir niş seçmeniz gerekiyor. Size en uygun nişin seçimi budur. YouTube’u her ziyaret ettiğinizde, izlemeyi sevdiğiniz içerikler nelerdir? Bu soruyu cevaplayabilirsen, o zaman bu senin için en iyi niş.

YouTube bir vur-kaç platformu değildir. Diğer yandan başarılı olmak için tutarlı ve çok sabırlı olmalısınız. YouTube’da büyümek zaman alır. Devasa görüntülemeler ve aboneler edinmek gerçekten zaman alır. Dolayısıyla, hızlı büyümek istiyorsanız, Best Point Online’dan görüntülemeler ve aboneler satın almalısınız.

YouTube’da Sub4Sub Neden KÖTÜ
Çevrimiçi olarak YouTube kanalı URL’lerini isteyen ve kendilerine abone olan çok sayıda grup var.
Şimdi size bu hareketin neden kötü olduğunu söyleyeyim. Grupta abone olan kişiler içeriklerinizi gerçekten beğenmiyor. Sadece abonelik özet akışınızı yükseltiyorlar.

.

Yani herhangi bir içerik yüklerseniz, çok sayıda aboneniz olmasına rağmen hiçbiri izlemeye hazır değildir. Videolarınıza hemen tepki verecek aboneler edinmenin en iyi yolu, Best Point Online’dan satın almaktır.

YouTube Abonesi Satın Aldığım İçin Cezalandırılacak mıyım?
Bu, abone satın almak isteyen ancak yapmaları gerekip gerekmediği konusunda kafa karışıklığı yaşayan birçok kişinin sorduğu bir sorudur.
Eğer böyle insanlardan biriyseniz, o zaman doğru yerdesiniz.

Teslimatlarında doğal yöntemler kullanan saygın bir şirketten gerçek aboneler satın aldığınız için cezalandırılmazsınız.

.

Hesabınız yalnızca abonelerinizi almak için robot kullanırsanız yasaklanacaktır.
Abonelerinizi dünyanın en güvenilir şirketi Best Point’ten satın alın.

Abonelerinizi hesabınız için güvenli hale getiren doğal yöntemlerle güvenle teslim ediyoruz. Unutulmaması gereken bir nokta da, saygın bir şirketten ücretsiz YouTube aboneleri gibisi yoktur.
Ayrıca anında teslimat için Best Point’ten YouTube görünümleri satın alabilirsiniz.

.

 

YouTube’da 1000 aboneniz varsa Ne Kadar Gelir Elde Edersiniz?
YouTube, bir videodaki reklam tıklaması başına 0,01 ila 0,03 ABD doları arasında ödeme yapar. Bu nedenle, herhangi bir YouTube içerik oluşturucusunun 1000 video görüntülemesi başına 3 ila 5 ABD Doları kazanabileceği bilinmektedir.

YouTube Abonelerinin Ardındaki Geçmiş
YouTube, 2005 yılında kaydedilen ve tasarlanan bir video paylaşım sitesidir.
Amerikan e-ticaret şirketi PayPal’ın eski çalışanları olan Steve Chen, Chad Hurley ve Jawed Karim, kuruluşunun arkasındaki kişilerdi.

O zamanki gibi, web sitesini günlük olarak 30.000’den fazla kişi ziyaret etti.
YouTube, 15 Aralık 2005’te resmi olarak kullanıma sunulduğunda, bir günde iki milyondan fazla görüntüleniyordu.

.

Çoğu İçerik Oluşturucu, kanallarına abone olmanın bir sonucu olarak hayranlarına sahipti.

Bilmeniz gereken bir şey, yazınızdaki her anahtar kelimeyi kullanamayacağınızdır. O halde yapmanız gereken, sizin için işe yarayacak doğru anahtar kelimeyi öğrenmek ve bunları postanıza veya kampanyanıza dahil etmektir. Tüm YouTube abonelerinizin proje satın alması için Best Point’i düşünün.

YouTube aboneleri Satın Almaya Değer mi?
Kısa sürede daha fazla abone kazanmanın en iyi yolu YouTube aboneleri satın almaktır.
Özellikle Best Point gibi iyi bir şirketten satın alırsanız video erişiminizi artırır.

YouTube Aboneleri Satın Almak İçin En İyi Web Sitesi
YouTube’da abone satın almak bugünlerde çok popüler. Hangi firma en iyi hizmeti veriyor?
Sorunuz buysa, doğru yerdesiniz.
Best Point, YouTube aboneleri ve tüm sosyal medya hizmetlerinizi uygun fiyatlarla satın almak için en iyi yerdir. Hizmetlerimiz:
*% 100 Güvenli ve güvenli
* Kaliteli hizmet
* Aktif ve Gerçek
* Bot yok
* Anında Teslimat

.

YouTube Aboneleri Satın Almanın Maliyeti Ne Kadar?
Birkaç dolarla, kanalınız için aboneler satın alabilir ve çevrimiçi varlığınızı artırabilirsiniz. Ayrıca para kazanılan YouTube kanalı satın alabilir ve hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Popüler YouTuber’lar YouTube aboneleri satın alıyor mu?
Evet, YouTube’da aboneler de satın alan oldukça fazla sayıda popüler içerik oluşturucu var.

YouTube aboneleri satın alırsam kanalım daha hızlı büyüyecek mi?
YouTube’da abone satın almak, marka bilinirliğini artırır ve güven oluşturmanıza yardımcı olarak itibarınızı oluşturur.
Pek çok insan, bu kanalların kaliteli içerik ürettiğine inandığı için çok sayıda aboneye sahip kanallara abone olmak istiyor. Abone satın alın ve kanalınızın sorunsuz çalışmasını sağlayın. Diğer kullanıcılar da YouTube’da daha hızlı sıralama için eski YouTube hesabı satın almayı tercih ediyor

.

1000 görüntüleme başına kaç abone alıyorsunuz?
Ortalama olarak her 1000 görüntülemenin YouTube’da 3 ila 5 abone verebileceği tahmin edilmektedir.

Abone oranına iyi bir bakış açısı nedir?
İyi bir abone / görüntüleme oranı yüzde 8-12’dir.
Bu, 1000 aboneniz varsa, her yükleme başına 80 – 120 görüntüleme almanız gerektiği anlamına gelir. Herhangi bir YouTube abonesi satın alma kampanyası için sektördeki en iyi şirkete danışın.

YouTube’da aboneleri nasıl sayabilirim?
Bunu yapmak çok basit. Bu adımları takip et:
(1) Sağ üst köşedeki profil resminize tıklayın.
(2) YouTube Studio’yu seçin.
(3) Abone sayınız Kanal analizi bölümündedir.

.

YouTube’da kaç abonenin doğrulanması gerekiyor?
Herhangi bir kanalın doğrulama başvurusunda bulunabilmesi için kanalın en az 100.000 abonesinin olması gerekir.

Gizlilik Politikası
Bir müşterinin hizmetlerimizi satın alırken web sitesine girdiği her bilgi üçüncü şahıs şirketlere verilmeden gizli tutulur.

% 100 Güvenli Ödeme

Hem kredi hem de banka kartı kullanılarak yapılan tüm ödemeler oldukça güvenlidir. Bu, hiçbir üçüncü şahsın bilgilerinizi asla bilmeyeceği anlamına gelir.

Daha Fazla Sorunuz mu Var?
Yukarıdaki komut dosyalarını okuduktan sonra hala cevaplanmamış sorunuz varsa, bestpointonline@gmail.com adresinden bize e-posta göndermekten çekinmeyin.

.

 

 

Deneyiminiz Hakkında Yorum Yapın

5.0
Rated 5.0 out of 5
5.0 out of 5 stars (based on 1,053 reviews)
Excellent99%
Very good1%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

Amazing!

Rated 5.0 out of 5
June 10, 2024

Excellent blog! I chose the Aegean College

Aegean College

Highly recommended

Rated 5.0 out of 5
June 30, 2023

Their services are just awesome.

Bushra

Amazing

Rated 5.0 out of 5
June 16, 2023

I had a wonderful experience from this company. I will surely order again

สอาด

Awesome

Rated 5.0 out of 5
June 3, 2023

I had an amazing experience

Doreen

Perfect

Rated 5.0 out of 5
June 3, 2023

I highly recommend this company

Yusif