1000 GÖRÜŞ

$
6

Gerçek İzleyiciler

2 dk – 5 Dk Tutma

24 Saat İçinde Başlıyor

% 100 Garantili

Güvenli ödeme

25000 GÖRÜŞ

$
153

Gerçek İzleyiciler

2 dk – 5 Dk Tutma

24 Saat İçinde Başlıyor

% 100 Garantili

Güvenli ödeme

5000 GÖRÜŞ

$
31

Gerçek İzleyiciler

2 dk – 5 Dk Tutma

24 Saat İçinde Başlıyor

% 100 Garantili

Güvenli ödeme

50000 GÖRÜŞ

$
305

Gerçek İzleyiciler

2 dk – 5 Dk Tutma

24 Saat İçinde Başlıyor

% 100 Garantili

Güvenli ödeme

10000 GÖRÜNTÜLEME

$
61

Gerçek İzleyiciler

2 dk – 5 Dk Tutma

24 Saat İçinde Başlıyor

% 100 Garantili

Güvenli ödeme

100000 GÖRÜNTÜLEME

$
610

Gerçek İzleyiciler

2 dk – 5 Dk Tutma

24 Saat İçinde Başlıyor

% 100 Garantili

Güvenli ödeme

 

 

 

.

Neden YouTube’da Görüntülemeler Satın Almalıyım?

YouTube ve video yapım platformları günümüzde çok popüler. Teknolojinin günün düzeni olduğu bir dünyadayız. Bir düğmeye tıklayarak internette ünlü olabilirsiniz. Sosyal medya web siteleri veya platformları bu konuda önemli bir rol oynamaktadır.

İnsanlar boş zamanlarının çoğunu internette her türlü şeyi yaparak geçirirler. Pek çok insan, sıkıcı hayatlarından kurtulmak için sosyal medya sitelerinde birkaç saat harcıyor. Instagram, Facebook, Twitter ve diğerleri gibi sosyal medya platformları, insanların bir topluluk oluşturabileceği platformlardır. Herkesin yeteneklerini platformlarda sergileme şansı var ve hayranlarını takip etsin. Pek çok insan, bu platformlarda takipçilerini eğlendirmek için makale yazma, blog oluşturma, modelleme, ürün inceleme, vlog oluşturma vb. Yeteneklerini kullanır. Dikkat edilmesi gereken YouTube satın alma görüntülemeleri trendi var

.

 

 

Videografi ünlüdür çünkü özel bir şey gerektirmez. Bilmeniz gereken tek şey temel düzenleme becerilerinizdir. Bir vlogger, fotoğrafçı, gezgin, şef, oyuncu, oyuncu, komedyen, güzellik uzmanı veya sahip olduğunuz her türlü beceriye sahipseniz, bunu YouTube’da sergileyebilirsiniz. İnsanların izlemekten keyif alacağını düşündüğünüz bir video çekebilir ve izlenmesini sağlayabilirsiniz. Bununla mücadele ediyorsanız, YouTube’da da görüntüleme satın alabilirsiniz.

Pek çok insan, insanların sevdiği içerik türünü söylemek için sosyal medya trendlerini kullanıyor ve bu onların avantajına gidiyor. Vlogging, birçok insanın ilginç bulduğu basit bir yelkencilik işidir. Basitçe, kameranızı elinize alın, en çok sevdiğiniz şeyi yaparak kendinizi kaydedin, çekimleri düzenleyin ve bunları kanalınıza yükleyin. Birçok kişi bu tür içeriği çok ilginç buluyor. YouTuber’ların kanallarını büyütmelerine yardımcı olur. Bazı insanlar, videolarında YouTube görüntülemeleri almayı zor buluyor. Videolarınızda görüntülenme elde etmenin basit ve anlaşılır bir yolu hakkında konuşmak için buradayız. YouTuber’lar, kanallarını büyütmeye yardımcı olmak için YouTube’da görüntülemeler satın alabilir.

.

 

Organik Görüntülemelerle YouTube Kanalınızı Hızla Büyütün

YouTube, içerik oluşturucuların veya YouTuber’ların çok para kazanmasına yardımcı olan, YouTube İş Ortağı Programı olarak bilinen bir programa sahiptir. Tüm YouTuber’lar, platform sahipleri tarafından belirlenen belirli gereksinimleri tamamladıktan sonra YouTube İş Ortağı Programı’na yalnızca ikamet ettikleri ülkede mevcutsa başvurabilir ve bu programa erişebilir. Birçok yetenekli YouTuber, ücretsiz YouTube görüntülemeleri elde etmekte zorlanır, bu nedenle YouTube görüntülemeleri satın alırlar.

Kriterleri tamamlamak ve YouTube İş Ortağı Programı’na erişmek için YouTube’da görüntülemeler de satın alabilirsiniz. Bazı insanlar internetten ücretsiz YouTube görüntülemeleri elde etmenin yollarını ve araçlarını buluyor, ancak YouTube kullanıcılarının çoğu bulamıyor. YouTube Görüntülemelerinin tedarikçisi, hizmetlerinin satın alınabilirliği ve sağladıkları YouTube görüntülemelerinin kalitesi nedeniyle kendi alanlarında lider konuma gelmiştir. Bu nedenle, birçok kanal YouTube satın alma görüntülemeleri hizmetlerini tercih ediyor. Bir gereklilik olan izleme saatlerini tamamlamak için YouTube görüntülemeleri satın almaya gitmeyi seçiyorlar.

.

 

 

Kanalınızı büyütmekte zorlanıyorsanız, YouTube’da çok sayıda görüntüleme satın alabilirsiniz.
Best Point Online bugün, insanların YouTube görünümleri satın almanın getirebileceği avantajları anlamalarına yardımcı olmak için önemli bir farkındalık kampanyası başlattı. YouTube görünümlerinin satın alınması, ticari ve kişisel markaların dönüştürülmesine yardımcı oldu ve yeni ürün lansmanları ve yeni sanatçılar hakkında farkındalığın artmasına yardımcı oldu.

.

 

Satın Alınan Görüntülemeler Gerçek YouTube Görüntülemeleri mi?

YouTube’daki görüntülemeler söz konusu olduğunda çok fazla rekabet var. İnsanlar sosyal kanıtlarını artırmak için görüş satın almaya başvurdular. Sağlayıcıların büyük bir kısmı teslimatlarında robot kullanıyor. Bu tür görünümler, daha sonra geçerli görünümler olmadıklarından YouTube’un algoritması tarafından kaldırılır.
Yalnızca teslimatlarında doğal yöntemler kullanan şirketlerden gerçek YouTube görünümleri alabilirsiniz. Bu tür görüntülemeler, geçerli görüntülemeler olarak sayılır ve tüm YouTube hesapları için geçerlidir.

.

YouTube’da Görüntülemeler Satın Alma Kriterleri

YouTube görünümlerini satın almak için belirli bir belirlenmiş kriterler dizisi yoktur. Herhangi bir YouTuber veya içerik oluşturucu, ilginç videolarında hak ettiği görüntülemeleri almıyorsa YouTube’da görüntü satın alabilir. Pek çok hizmet, organik görünen ve YouTube İş Ortağı Programı’na kolayca katılmanıza yardımcı olan yüksek tutma oranına sahip YouTube görünümleri satar. Yüksek tutma görüntülemeleri, YouTube görünümlerini satın aldığınızda, görüntülemelerin gerçek zamanlı kullanıcılardan geleceği ve platformun bunları, YouTube hesabınız için güvenli olan organik görünümler olarak algılayacağı anlamına gelir.

.

 

Ücretsiz YouTube Görüntülemeleri ve Ücretli YouTube Görüntülemeleri

İlgi alanınız videolarınızda kaliteli görüntülemeler almaksa, hızlı YouTube görüntülemeleri satın alarak ücretsiz YouTube görüntülemelerinden uzak durmalısınız. Bazı hizmetler ücretsiz YouTube görünümleri sunar. Birçok YouTube kullanıcısı, bu tür web sitelerinden veya platformlardan yalnızca video paylaşım platformunun algoritması tarafından işaretlenmek için görüntüleme elde eder. Ücretsiz görünüm sağlayan hizmetler sahte, doğal olmayan ve inorganik hesaplar kullanır. YouTube algoritması bu tür bot hesaplarını tespit eder ve bu tür inorganik görünümler YPP’ye erişimi hesaba katmaz. Bu nedenle, ücretsiz olanlar yerine YouTube görünümlerini satın almak ve artırmak için birkaç dolar yatırım yapmak daha iyidir.

.

 

YouTube Görüntülemeleri Satın Alma Sınırlamaları

Bazı sık sorulan sorular, YouTube kullanıcılarından ve video oluşturuculardan gelen çok önemli bir soruyu içerir. Genellikle YouTube görüntülemeleri satın almanın herhangi bir sınırı olup olmadığını sorarlar. Kısa cevap HAYIR. YouTuber’lar istedikleri kadar görünüm satın alabilir. Yeni YouTuber’lar, yalnızca izlenme süresi saatlerini tamamlamak için daha fazla YouTube görünümü satın almalıdır. YPP’ye erişmek için yeterli görüntülemeye sahip olduklarında, izleyicilerine ve abonelerine güvenebilirler.

.

Bunun bir sınırlaması yoktur. 100 görüntülemeye ve Beş Yüz bin görüntülemeye kadar satın alabilirsiniz. Bazı Sağlayıcılar yüz binden fazla görünüm sunmaz. Ödemeye razı olursanız, bir milyon YouTube görüntülemesi de satın alabilirsiniz. Çok az hizmet bir milyon YouTube görüntülemesi sunar. Bu nedenle on defa 100 bin görüntüleme satın almanız ve videolarınızın patlamasını beklemeniz gerekiyor. YPP, videolardaki görüntülemelere ve reklamlara bağlı olarak çok şey sunar. Böylece, ne kadar çok görüşe sahip olursanız, o kadar çok para kazanabilirsiniz.

.

 

YouTube Videosu Vs.’de Görüntülenme Sayısı YouTube Sıralama Gücü

 

YouTube, dünyanın en çok ziyaret edilen ikinci arama motoru olduğundan, platforma yüklenen her videoyu yöneten gelişmiş bir algoritma oluşturdular. Algoritma, çok büyük izlenme sayısına ve beğenilere sahip videoların daha üst sıralarda yer aldığını görüyor. Bu tür videoların izleyicinin ilgisini çektiğine ve bu nedenle daha fazla insanın izlemesi için onu ittiğine inanıyorlar. YouTube her zaman içerik oluşturucuları değil kitleyi tatmin etmek ister. Bu nedenle, bir içerik oluşturucuysanız ve YouTube Algorithm’in videolarınızı daha fazla kişiye tanıtmasını istiyorsanız, o zaman YouTube video görüntülemeleri satın alın.

.

YouTube Görüntülemelerini Artırabilir miyim?

YouTube’da içerik oluşturucu olarak çalışıyorsanız, hedefiniz, videolarınız yüklendikten sonra nasıl birçok gerçek YouTube görüntülemesi elde edebileceğiniz olmalıdır. Bunu yapmanın en kolay yolu, hedeflerinize ulaşmanız için size teknikler konusunda yardımcı olacak ve yönlendirecek bir profesyonel kiralamaktır.
Best Point Online, kanalınızın gerçekten hızlı büyüyebilmesi için videolarınızın en iyi görüntüleme sayısına ulaşmasını sağlayacak mühendislere ve teknik personele sahiptir.

.

YouTube’da Daha Fazla Görüntülenme Ne Fayda Sağlar?

YouTube’da daha fazla görüntülemenin birçok avantajı vardır. Başlıca faydalar aşağıda listelenmiştir:

(1) Sıralama Faktörü:

Her gün YouTube’a yüklenen milyonlarca video var. YouTube algoritması en iyi videoları nasıl tespit ediyor? Algoritma, videoların hızla görüntülenme şekline dayanır. Algoritma yeterince ilginç olduğunu bildiği için video daha sonra birçok izleyiciye tanıtılır. Bu, videonun sıralama potansiyelini artırır.

.

 

 

 

(2) Daha Fazla Para:

YouTube İş Ortağı Programı kapsamındaki kanallar, para için reklama dayanır. Sistemler, reklamları görüntülemek için görüntüleme sayısına dayandığından, YouTube’da ne kadar çok görüntüleniyorsa, daha kaliteli reklamlar alma şansınız o kadar yüksek olur ve dolayısıyla geliriniz artar.

.

 

YouTube Görünümlerini Satın Almak Güvenli mi, Yasal mı?

YouTube’un politikası, video görüntülemelerinin satın alınmasına karşı değildir. Politika, yalnızca sağlayıcının videolarınızı uygun kitleye tanıtmak için gerçek yolları kullanması durumunda izlenme satın alabileceğinizi açıkça belirtir.
Best Point Online, yalnızca hesabınızı güvende tutmak için videonun gerekli görüntülemeleri ve etkileşimleri aldığından emin olmak için videoyu uygun kitleye tanıtır. YouTube görünümleri satın alma projesi Best Point ile basitçe yapılır.

.

 

Gelirinizi Artırmak için Daha Fazla YouTube Görüntülemesi Elde Edin

Para kazanılan veya YouTube iş ortağı programının parçası olan YouTube hesapları, videolarınızda reklamlar alır ve reklam geliri YouTube ile içerik oluşturucu arasında paylaşılır.
Reklamverenler, reklam görüntüleme başına 0,01 ila 0,03 ABD doları arasında ödeme yapar.

Ortalama olarak 1000 video görüntülemesinin yaklaşık 5 ABD doları kazandığı tahmin edilmektedir.
Bu, ne kadar çok video görüntülemesi alırsanız, o kadar çok geliriniz olduğu anlamına gelir.
Ne için bekliyorsun? Daha fazla YouTube videosu görüntülemesi satın alın ve gelirinizi artırın.

.

Kaliteli YouTube görünümleri elde etmenin en Gerçek yolları nelerdir?
YouTube’un algoritması çok karmaşıktır ve robotlardan sahte YouTube görüntülemelerini kolayca tespit edebilir. Müşterilere sahte robot görünümleri satın almalarını söyleyen şirketler YouTube tarafından biliniyor ve anında siliniyor.
Best Point, videolarınızı robotların değil insanların görüntülediğinden emin olmak için tüm videolarınızı tanıtmak için sosyal medya pazarlamasını kullanır. Bu, Best Point’ten satın alınan görüntülerin gerçek ve güvenli olduğu anlamına gelir.

YouTube videosunu izlemenin kaç saniyesi bir görüntüleme olarak sayılır?
Genel olarak YouTube, herhangi bir görüntülemenin bir insan tarafından kendi isteği üzerine başlatılan ve 30 saniyenin üzerinde izlenen bir video olduğunu belirtmiştir. Başka hiçbir şey görüntüleme olarak sayılmaz.

Bir YouTube videosunu Birden çok kez izlemek bir görüntüleme olarak sayılır mı?
Burada yer alan iki şey var:
Aynı videoyu birden çok kez izlemek belirli bir noktaya kadar sayılır. Diyelim ki belirli bir videoyu yaklaşık 5 kez izlediniz, eminim 5 görüntüleme olarak sayılacaktır, ancak tekrar tekrar izlediğinizde ve tekrar tekrar izlediğinizde, izlenme olarak sayılmayacaktır.

.

Sayılmayı bırakma sayısı YouTube tarafından belirtilmedi.
Başlangıçta bir videoyu atlarsanız ancak söz konusu video için 30 saniyeden fazla zaman geçirirseniz, 30 saniyelik eşiği aştığınız için video bir video olarak sayılır.

YouTube’da İyi Görüntü Elde Tutma nedir?
Bu aslında videonun uzunluğuna bağlıdır, ancak video uzunluğunun yaklaşık yüzde 70-80’i kadar herhangi bir görüntü tutma oranının çok iyi olduğu kabul edilir.

YouTube görünümleri siliyor mu?
YouTube, doğal olmayan görünümleri siler. Bu, videonuz tekrar tekrar izleniyorsa veya robotlar tarafından izleniyorsa, YouTube’un tüm bu görüntülemeleri silmesini beklediğiniz anlamına gelir.

YouTube Görünümleri Nasıl Satın Alınır?
YouTube görünümleri satın almak çok basitti. Her zaman kullanıcıların bunu rahatça yapabilmesini sağlıyoruz. Görüşlerinizi almak için aşağıdaki adımları izleyin:
(1) İstediğiniz görünümleri seçin.
(2) Video URL’sini kopyalayıp sağlanan alana yapıştırın.
(3) Ödemenizi yapın ve mühendislerimiz siparişinizi işlemeye başlayacaktır.

Gizlilik Politikası
Best Point, özellikle müşterilerimizle ilgili bilgiler olmak üzere başka hiçbir şirkete herhangi bir bilgi vermez. Bilgileriniz özeldir.

.

 

 

 

Deneyiminiz Hakkında Yorum Yapın

5.0
Rated 5.0 out of 5
5.0 out of 5 stars (based on 1,052 reviews)
Excellent99%
Very good1%
Average0%
Poor0%
Terrible0%

Highly recommended

Rated 5.0 out of 5
June 30, 2023

Their services are just awesome.

Bushra

Amazing

Rated 5.0 out of 5
June 16, 2023

I had a wonderful experience from this company. I will surely order again

สอาด

Awesome

Rated 5.0 out of 5
June 3, 2023

I had an amazing experience

Doreen

Perfect

Rated 5.0 out of 5
June 3, 2023

I highly recommend this company

Yusif

Nice Job

Rated 5.0 out of 5
June 3, 2023

Great experience

Denis